PROFIL SPOLEČNOSTI

Představujeme Vám stavební společnost EKOS PRAHA, a.s.,

která navazuje na dlouholeté zkušenosti řídícího managementu, odborných a řemeslných dovedností pracovníků stavebních profesí při výstavbě průmyslových a komerčních objektů a inženýrských staveb.

Nosným programem společnosti EKOS PRAHA, a.s. jsou komplexní dodávky nových staveb z ocelových a železobetonových konstrukcí, jejich obvodového a střešního opláštění a podlahových konstrukcí se speciální povrchovou úpravou a kompletním technickým zabezpečením budov.

EKOS PRAHA, a.s. zajišťuje projektovou dokumentaci, inženýrskou činnost spojenou s územním, stavebním a podpůrně kolaudačním řízením. Poskytujeme poradenskou činnost při výběru a zajištění stavebních pozemků pro projekty investorů.

EKOS PRAHA, a.s. pro Vás zajistí:

> provádění průmyslových a komerčních objektů
> provádění inženýrských staveb
> práce architektů a projektantů
> inženýrské činnosti
> geodetické a geologické práce
> poradenské činnosti při výběru stavebních pozemků

U průmyslových staveb provádíme zemní práce, zakládání staveb, kompletní betonové podlahy s povrchovou úpravou, vrchní stavby z ocelových konstrukcí nebo železobetonových konstrukcí. Opláštění staveb z polyuretanových panelů, kazetových profilů a trapézových plechů nebo z betonových sendvičových panelů. Dodáváme plastová okna z profilů VEKA a hliníková okna, dveře, prosklené části fasád z profilů REYNAERS,průmyslová vrata a nakládací techniku.

Střešní pláště provádíme z hydroizolačních fólií, resp. bitumenových pásů s tepelnou izolací, mechanicky kotvené do nosných trapézových plechů. Součástí našich stavebních dodávek jsou kanalizační, vodovodní a plynové systémy, trafostanice vč. elektrorozvodů, komunikace a zpevněné plochy s živičnými, resp. betonovými povrchy.

Provádíme instalační rozvody v objektech vč. kotelen, zdravotní techniky, rozvody tlakového vzduchu....atd.

Společnost EKOS PRAHA, a.s. je oprávněna k projektování ve výstavbě.

Projektujeme v systému CAD, s nadstavbou CADKON. Projekty k územnímu, stavebnímu řízení, dokumentace k provádění staveb provádíme vč. instalačních profesí a venkovních objektů „na klíč“. Součástí našich služeb je inženýrská činnost a zajišťování geologických a geodetických prací.

Vybavení mechanizačními prostředky:

> základní stavební stroje a nákladní automobily,
> měřící technika,
> malá a střední mechanizace,
> základní a speciální zařízení pro výrobu a montáž ocelových konstrukcí a opláštění objektů.

 

Ekonomické ohodnocení

Ekonomické výsledky jsou uvedeny v části zákonem stanovených pro zveřejňování údajů z účetní závěrky u Krajského obchodního soudu – obchodního rejstříku.

Bankovní informace a bankovní záruky: UniCredit Bank Czech Republic, a.s..

Počet pracovníků: cca 33 pracovníků.

Nejvýznamnější odběratelé jsou uvedeni v referencích